نصب راحت و آسان پنجره دوجداره upvc

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 5 خرداد 1395 در ساعت 16 : 38 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

برای نصب پنجره دوجداره سختی به مراتب کمتر از گذشته نصیب نصابان درب و پنجره خواهد شد. به خاطر مزیت های از قبیل سبک بودن و حمل آسان ، سرعت و راحتی نصب پنجره upvc امروزه بسیار بهتر از گذشته و نصب کردن پنجره های آهنی و آلمینیومی است.نصب پنجره دوجداره upvc

یکی دیگر از شرایط راحت که نصب پنجره دوجداره نسبت به سایر پنجره ها دارد، عایق گیری راحت آن است؛ که به وسیله تزریق سیلیکون و تزریق فوم در بین شیار ها این کار به راحتی انجام می شود. شاید همه شما در گذشته با خمیر های پنجره آشنا بوده اید و با آنها حتی برای خود اشکالی در کودکی ساخته بودید؛ خمیر های پنجره های قدیمی هر چند وقت یکبار در اثر تابش نور و سرما و گرما از بین می رفت، ولی امروزه upvc در ساخت پنجره ها تمام این مشکلات را نیز از بین برده است.

آسانی دیگرجایگزینی و یا نصب پنجره upvc ، این مسئله می باشد که به راحتی با پیچ و مهره می توان پروفیل یو پی وی سی را به هر نوع چهار چوب اعم از فلزی ، چوبی و بتی وصل نمود.

در صورتی که نیاز به تعویض و نصب پنجره دو جداره دارید می توانید شرایط تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc را از کارشناسان ما استعلام نمایید. برای این امر به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :