پنجره دو جداره تک حالته

نوعی دیگر از مدل های پنجر دو جداره ، به نام تک حالته معروف می باشد. دلیل نام گذاری این مدل نیز این می باشد که نوع تک حالته پنجره دوجداره فقط بر روی یک محور قابلیت باز شدن دارد. ضمن اینکه میزان باز شدن آن نیز توسط یک جک ثابت شده است.

در عکس رو به رو نوع حرکت بر محور افقی و عمودی در پنجره های دوجداره تک حالته به نمایش آماده است که البته در مدل دوحالته که در بخش آن توضیح کامل درباره آن خواهیم داد، با استفاده از یزاق آلات بیشتر هر دوی این حرکت ها را می توان برای باز شدن پنجره ایجاد نمود.

پنجره-دو-جداره-تک-حالته

قیمت پنجره های دوجداره تک حالته

نیز از ارزان قیمت ترین مدل های پنجره های upvc هستند؛ به خاطر استفاده کم از یراق آلات در این پنجره ها و نصب آسان تر آنها ، هزینه ساخت و نصب این نوع پایین تر از سایر پنجره دو جداره می باشد.

البته نکته مهمی که چند بار آن را در بخش های مختلف تذکر دادیم این است که : کیفیت پنجره های دوجداره به نوع آنها بستگی زیادی ندارد و مهمترین مسئله در کیفیت یک پنجره ، نوع پروفیل upvc و یراق آلات استفاده شده در آن می باشد.

مهمترین موارد استفاده شده از پنجره های دو جداره تک حالته در محل هایی میباشد که نیاز زیادی به باز و بسته شدن پنجره نیست. مثلا استفاده از نوع تک حالته پنجره های دوجداره در اتاق های اداری یک شرکت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *