پنجره دو جداره ثابت

اگر می خواهید از پنجره ای برای ساختمان خود استفاده نمایید که به هیچ عنوان از آن  برای باز شدن و انتقال هوا استفاده نخواهد شد، می توانید از پنجره های دوجداره ثابت استفاده نمایید.

نوع ثابت پنجره های upvc  از پر کاربرد ترین مدل های پنجره های دو جداره است؛ زیرا به علت استفاده نشدن از یراق آلات و نصب ساده تر، دارای قیمت مناسب تری می باشد؛ ضمن اینکه در کنار بسیاری از مدل های باز شو پنجره ها نیز از پنجره های ثابت دو جداره استفاده می شود؛ همچنین محدودیت ساخت از نظر ابعاد و اشکال هندسی مختلف را ندارد.

مهمترین مزیت پنجره های دوجداره ثابت: بالاتر بودن کیفیت عایق بندی آن نسبت به مدل های بازشو از انواع پنجره دو جداره می باشد؛ حتی عمر مفید بسیار بالایی دارند و به علت اینکه هیچگونه تغییر و فشاری را برای باز و بسته شدن تحمل نمی نمایند، کیفیت آنها در عایق بندی در مقابل سرما و صوت کم نخواهد شد.

 پنجره دو جداره ثابت

موارد استفاده از پنجره upvc ثابت:

  • استفاده از پنجره دوجداره ثابت در آلاچیق ها
  • استفاده در گلخانه های شیشه ای به عنوان سقف و دیواره
  • استفاده از پنجره دوجداره ثابت در سقف
  • استفاده از پنجره ثابت دوجداره در مواردی که نیاز به اشکال هندسی مختلفی است
  • استفاده در کنار سایر مدل های پنجره دو جداره

 

اگر محیط و ساختمانی دارید که تعداد زیادی پنجره های قدیمی در نمای آن استفاده شده است، سفارش می نماییم حتما اقدام به تعویض این پنجره ها با پنجره دوجداره نمایید. اینکار باعث می شود حرارت محیط شما هدر نرود و صدای های محیط بیرون به ساختمان شما وارد نشود. همچنین استفاده از پنجره دوجداره ثابت در بسیاری از محیط شیشه ای ساختمان شما، باعث بهینه تر شدن هزینه و بالاتر رفتن کیفیت پنجره های شما خواهد شد.

 

ارسال نظر

محمدی : قیمت پنجره upvc ثابت
2 0
با سلام. قیمت این مدل ثابت پنجره های دو جداره چقدر میشه با نصب ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام و درود. قیمت پنجره های دو جداره ثایت بر اساس متراژ و نوع پروفیل upvc استفاده شده ، محاسبه می شود. از طریق شماره تماس های ما و مشاورین ما توضیحات تکمیلی را جویا شوید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :