پنجره دو جداره upvc

در ذیل می توانید با انواع مختلف پنجره های دوجداره آشنا شوید؛ همچنین با مراجعه به هر بخش توضیح کاملی درباره محصولات پنجره دوجداره upvc کمپانی خود ارائه نموده ایم. در صورت سوال درباره محصولات پنجره های یو پی وی سی از طریق شماره های ما و یا فرم تماس با ما ، با ما ارتباط برقرار نمایید.

ارسال نظر

اسماعیلی : بهترین پنجره دوجداره upvc
17 1
همانطور که در بخش پروفیل upvc گفتم نظر شخصی ام را از طریق وب سایت شما با مردم به اشتراک میگذارم. لطفا تایید نمایید. از مردم عزیز می خواهم از پنجره های دوجداره upvc ایرانی استفاده نمایند. زیرا واقعا در این صنعت تولید کنندگان درب و پنجره دوجداره فوق العاده با کیفیتی در ایران داریم. تبلیغات برند خاصی نمی کنم و تمام برندهایی که در بخش پروفیل گفتید بسیار با کیفیت هستند. پس لطفا خواهشا از پنجره های دوجداره ایرانی در ساخت و ساز استفاده نمایید.
مدیریت : بهترین مارک پنجره دوجداره در ایران
14 1
حتما نظرات خالی از تبلیغات و واقعی مثل نظر جنابعالی تایید می شود. سپاس از به اشتراک گذاشتن نظرتون درباره بهترین پنجره های دوجداره در ایران . و سپاس از تبلیغ کالای ایرانی
مانا دکور : پنجره دوجداره
12 1
البته با توجه به ساختمان سازی های ایرانی بسیاری از مدل های پنجره دوجداره در ایران بسیار کم استفاده می شوند. متداول ترین نوع های پنجره upvc که در ایران استفاده میشوند مدل ثابت و تک حالته و دو حالته و همچنین پنجره های دوجداره سایبانی می باشند.
مدیریت : پاسخ
13 1
سپاس از توضیحات تکمیلی شما درباره مدل های پنجره دوجداره
علیرضا فرح آباد ... : کیفیت بالای پنجره دوجداره
9 1
به نظر من بالاترین کیفیت پنجره دوجداره upvc برای مدل ثابت است، زیرا تقریبا هیچ راه نفوذی باقی نمی ماند. پس اگر در منطقه پر سر و صدا یا خیلی سرد زندگی می کنید بیشتر از مدل فیکس و ثابت استفاده نمایید و نهایتا یک دریچه بسیار کوچک برای باز شدن پنجره قرار دهید.
مدیریت : پاسخ
8 1
ممنون جناب فرح آبادی از نظرتون برای بالاتر بردن عایق صوتی و حرارتی ساختمان ها از طریق استفاده از پنجره دو جداره upvc ، از دوستان دیگه هم می خواهیم اگر نظری دارند با ما به اشتراک بگذارند.
سیما شهسواری : پنجره دوجداره واقعا عایق هستند؟
6 0
می خواستم بدونم واقعا این پنجره های دوجداره در مقابل صدا و سرما عایق هستند؟ کنره های پنجره ما خیلی باز هستش اگه با تعویض کنیم با پنجره دوجداره upvc آیا مشکلمون حل خواهد شد؟
مدیریت : تعویض پنجره دوجداره upvc
4 0
با سلام و درود خدمت سرکار خانم شهسواری؛ در جواب باید بگوییم صد در صد کیفیت و تکنولوژی که در ساخت پنجره های دوجداری upvc به کار گرفته شده است برای حل مشکلات اینچنینی در ساختمان می باشد. فقط کافی اقدام به تعویض نمای شیشه ساختمان خود با پنجره های upvc نمایید. لطفا حتما خواهشا از کیفیت بالا برند و پروفیل upvc بکار رفته در ساخت پنجره دوجداره نهایت دقت را نمایید.
سازور : پنجره دوجداره ایرانی
5 0
من از تمامی دوستان و هموطنان عزیز از طریق گاشتن نظر در این صفحه از سایت خوب شما تقاضا می کنم لطفا پنجره دوجداره ایرانی برای منازل خود نصب کنید. به خدا که پنجره های دو جداره ساخت ایران کیفیتشون از خیلی از محصولات وارداتی پنجره دو جداره upvc بالاتر است. فقط دقت کنید پنجره دوجداره با پروفیل های ساخت ایران را سفارش دهید. سپاس از سایت خوبتون
مدیریت : پنجره دوجداره upvc ساخت ایران
4 0
با تشکر از نظر شما آقا / خانم سازور - ما هم امیواریم مردم ما از تولیدکنندگان داخلی پنجره دوجداره نهایت حمایت را انجام دهند؛ و از تولیدکنندگان داخلی نیز تقاضا می نماییم که کیفیت را روز به روز در ساخت پنجره دو جداره بالتر برده و این خود بهترین راه جذب مشتری می باشد. با امید روزی که حتی سازندگان پروفیل و پنجره دوجداره upvc در ایران جزء برترین های این صتعت در آسیا و جهان باشند.
قندی : قیمت پنجره دو جداره ؟
3 0
اگر قیمت انواع پنجره دوجداره ها را بخوام بدونم باید چیکار کنم؟ قیمت پنجره ها نسبت به نوع برندشون را می خواهم
مدیریت : پاسخ
3 0
با درود - در اولین فرصت حتما شرایط و قیمت پنجره دوجداره را به تفکیک نوع و مدل و کمپانی سازنده اعلام خواهیم نمود.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :