طرح تعویض پنجره

9 / 10
از 21 کاربر

بسیاری از کمپانی های پنجره دوجداره در طرح هایی ویژه اقدام به تعویض پنجرهای قدیمی با پنجره های دوجداره upvc نموده اند؛ در طرح تعویض پنجره شما می توانید با کسر قیمت پنجره قدیمی خود، یک پنجره دوجداره با قیمت مناسب دریافت نمایید.

شرایط هر یک از این طرح های تعویض پنجره دوجداره با توجه به نوع برند پروفیل upvc و همچنین شرکت ارائه دهنده خدمات تعویض پنجره متفاوت می باشد.

در صورت اینکه قصد دارید در طرح تعویض پنجره قدیمی آهنی و یا چوبی منزل خود را با یک پنجره upvc مقاوم تعویض نمایید، از این موضوع آگاهی داشته باشید که میزان عایق شدن منزل شما در برابر گرما و سرما و همچنین آلودگی های صوتی چندین برابر خواهد شد.

طرح تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc

برای مشاهده بهترین طرح های تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره منتظر باشید، در صورت اعلام هر یک از کمپانی های مطرح، شرایط و قیمت و اطلاعات تماس برای طرح تعویض پنجره در اینجا اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

مهتاب : کی طرح تعویض پنجره اعلام میکنید
14 0
سلام میشه لطفا بگید حدودا چه وقتی طرح تعویض برای پنجره دوجداره اعلام می کنید؟؟
مدیریت : زمان های طرح تعویض پنجره upvc
11 0
با سلام و احترام - در صورتی که شرکت ها پنجره دوجداره ارائه دهنده به ما زمان اعلام کنند و هماهنگی لازم ر انجام دهند، حتما زمانهای طرح تعویض پنجره دوجداره به اطلاع بازدیکنندگان در همین صفحه خواهد رسید. زمان طرح تعویض پنجره upvc به شرکت های ارائه دهنده بستگی دارد.
ا.الهاکی : تعویض پنجره upvc
9 0
می توانید راهنمایی کنید که اگه بخوان پنجره رو تعویض کنن ممکنه خرابی و کثیفی ایجاد بشه اطراف پنجره؟ یا انکه نمای ساختمان در اطراف پنجره آسیب نمیبیند؟
مدیریت : پاسخ
8 0
اجرا کنندگان طرح تعویض در شرکت های مطرح پنجره دوجداره نهایت دقت و تلاش را می نمایند تا هیچ آسیبی به محل تعویض پنجره شما وارد نشود. خیالتان راحت؛ فقط شرکت معتبر را برای طرح تعویض پنجره دوجداره انتخاب نمایید.
سهیلا : تعویض پنجره ها با پنجره آهنی
6 0
واقعا امکان پذیر هست که ما پنجره آهنی خانه را با پنجره های جدید یو پی وی سی عوض کنیم؟ خیلی راه نفوذ در کنار پنجره های ما هست.
مدیریت : پاسخ
9 0
بله در طرح های تعویض پنجره برای هموطنان عزیز این امکان ایجاد شده که چنین مشکلاتی برای ساختمان های شما عزیزان حل شود . در صورت مشخص شدن طرح تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید در این محل طرح ها اطلاع رسانی خواهد شد.
مونا راد منش : این طرح برای تعویض تمام پنجره ها است؟
5 0
سوالی که برای من بود که پنجره های دوجداره را در طرح تعویض با هر اندازه و سایزی تعویض می کنند؟؟ ما در منزل چند پنجره خیلی کوچک و چند پنجره بالکنی بسیار بزرگ داریم. آیا امکان تعویض این پنجره ها با پنجره های upvc نیز می باشد؟
مدیریت : پاسخ
7 0
با سلام و احترام - بله در تمامی سایز ها و مدل ها می توانید با طرح های تعویض پنجره ، نمای شیشه ای ساختمان خود را با پنجره های دوجداره upvc تعویض نمایید. کارشناسان به ساختمان شما ابتدا مراجعه می نمایند و با اندازه زدن سایز پنجره ها زمان ، هزینه و مراحل اجرای تعویض پنجره را خدمتتان اعلام خواهند نمود.
ایمانی : هزینه دوجداره كردن پنجره هاي قديمي
6 0
لطفا می توانید بگوید حدودا هزینه دوجداره کردن پنجره های منازل قدیمی چقدر در می آید؟ آیا امکانش هست همین قیمت پنجره های قدیمی با پنجره هایی که تعویض می شوند یکی بشه یا خیلی تقاوت هزینه دوجداره کردن کم دربیاد؟
مدیریت : پاسخ
3 0
هزینه تعویض پنجره های قدیمی با دجداره نسبت به متراژ پنجره محاسبه می شود؛ همچنین نسبت به قیمت آلیاژ پنجره قدیمی شما ، هزینه از دوجداره کردن پنجره شما کم خواهد شد. در صورت بدست آمدن شرایط تعویض پنجره از همین پست اطلاع رسانی خواهیم نمود.
ایمانی : قیمت تعویض پنجره قدیمی با upvc
4 0
پس لطفا هر موقع این قیمت های تعویض پنجره اعلام شد اگه یادتون بود برای من ایمیل کنید یا تلفن تماس را در تماس با ما گذاشتم بهم طرح تعویض را خبر دهید
ز. الهاکی : تعویض پنجره با دوجداره فایده دارد؟
6 0
سوال من اینه که اگه پنجره قدیمی خودمون را با پنجره دوجداره عوض کنیم آیا تاثیر در عایق شدن و هدر نرفتن گرما در خانه را دارد؟
مدیریت : پاسخ
11 0
صد درصد این تاثیر را پنجره های دوجداره upvc نسبت به پنجره های قدیمی دارند، و عایق بسیار مناسبی در مقابل حرارت هستند. شما با تعویض پنجره قدیمی خود با پنجره دو جداره به میزان زیادی از هدر رفتن گرما از منزل جلوگیری می نمایید. همچنین در ورود صدا نیز این پنجره ها مانع مناسبی هستند. البته توجه داشته باشید کانال های کولر و درب ها نیز مکان هایی هستند که باعث اتلاف حرارت از منزل می شوند.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :