پروفیل upvc بوتیا

7 / 10
از 20 کاربر

مجتمع صنعتی بوتیا یکی دیگر از تولید کنندگان پروفیل های یو پی وی سی و پنجره دو جداره می باشد. این شرکت در سال 1381 در استان کرمان تاسیس شد. برند تجاری محصولات پروفیل upvc و پنجره های دو جداره upvc این شرکت با نام بوتیا مطرح می باشد.

شرکت بوتیا در کنار خط تولید پروفیل upvc ، خط تولید شیشه های دوجداره و سه جداره را نیز دارا می باشد.

شرکت پروفیل upvc بوتیا با توجه به حضور چندین ساله در این صنعت امروزه یکی از فعال ترین تولید کنندگان پنجره دو جداره و پروفیل های upvc در ایران می باشد.

ارسال نظر

سعیدافروز : درمورد شیشه
5 2
بنده به عنوان یه متخصص این کار شیشه های کارخانه بوتيا رو هر وقت رو هر پروژه دیدم خوشحال شدم واز نصب این شیشه ها لذت بردم ،،بنده هم در راستای تولید تعمیرات نصب و کارشناسی upvc فعالیت دارم به نظر من شیشه های بوتيا بهترین وپروفيلش هم جزء برترین ها هسته لااقل جزء پنج پروفیل برتر به جرات میشه گفت هسته
مدیریت : پاسخ
9 2
سپاس مجدد جناب افروز از نظرتان درباره شیشه و پروفیل upvc بوتیا
تهرانیان : به نظر من اولین و برترین پروفیل بوتیا اس ...
4 1
من در تخصص چندساله ای که با چندین برند کار کردم ، این برند تولید پروفیل upvc را انتخاب کردم زیرا کیفیت آنها بالاتر از تبلیغات های زیاد سایر برند هاست. به نظر من کسانی که اهل ساخت و ساز هستن یه بار از پروفیل بوتیا در کار ها استفاده کنند. هم قیمت مناسب هم کیفیت بالای پروفیل و شیشه های دوجداره را داراست.
مدیریت : پاسخ
1 1
سپاس از به اشتراک گذاشتن نظرتون درباره برند پروفیل بوتیا
..... : واقعا برترین پروفیل است
1 1
اسمم و نگفتم که سوء تفاهم برای همکاران دیگر نشود. ولی آفرین به سایت شما که به حق برتین تولید کننده پروفیل و شیشه های دوجداره را به عنوان اولین انتخاب و معرفی کردید. واقعا کارخانه بوتیا از بهترین تولید کنندگان داخلی هست. من هم با سایت شما موافقم و مردم نباید گول تبلیغات تلویزیونی را بخورند.
مدیریت : پاسخ
1 1
سپاس از نظرتون درباره پروفیل بوتیا
محمودی : پروفیل دیوا
3 1
سلام ممنون از سایت خوبتون ، سایت تون توش همه چیز هست الا پروفیل دیوا ، با اینکه قدمت ش زیادتر و کیفیت ش هم بیشتر از خیلی دیگه از پروفیل هایی هست که دارید معرفی میکنید . موفق باشید
مدیریت : پاسخ
3 0
با تشکر از معرفی پروفیل دیوا - لطفا اگر اطلاعات کامل تری درباره این پروفیل پو پی وی سی و همچنین سابقه کاری و اعم تولیدات و اینکه ساخت کچا هست را برای ما و مخاطبین در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تا در صورت کامل بودن به صفح اضافه نماییم.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :