پروفیل upvc فربد

7 / 10
از 9 کاربر

شرکت تولید کننده پروفیل upvc فربد که با نام تجاری شرکت کار و تجارت فربد معروف می باشد، از سال 1386 کارخانه تولیدی خود را تاسیس نموده است. شرکت پروفیل upvc فربد از قدیمی ترین تولید کنندگان پروفیل و پنجره دو جداره در ایران می باشد و با سابقه درخشان و تولید محصولات با کیفیت امروزه جزء تولیدکنندگان موفق ایرا، در صنعت پروفیل upvc  می باشد.

شرکت کار تجارت فربد به خاطر بحث کیفیت کالا و مشتری مداری، در کنار محصولات پروفیل upvc خود بیمه تضمین کیفیت کالا را نیز به مشتریان تحویل می دهد و به مدت 10 سال کیفیت پروفیل های خود را نیز تضمین می نماید؛ که این نشان از بالا بودن کیفیت پروفیل های یو پی وی سی شرکت فربد می باشد.

پروفیل upvc فربد

ارسال نظر

محمدپور : پنجره دوجداره upvc فربد
11 4
قیمت پنجره های دوجداره upvc این برند چقد می باشد؟ درباره شرکت فربد زیاد شنیده ام که کیفیت خوبی در ساخت پنجره upvc به کار می برد. آیا شما تایید می نمایید؟
مدیریت : پاسخ
9 4
با سلام و درود. لیست قیمت ها و راه های ارتباطی با ما به زودی به سایت اضافه خواهد شد. تمام تولید کنندگان داخلی پنجره های upvc امروزه توانسته اند با ارائه کیفیت عالی در تولیدات خود، واردات این محصول را به کشور بسیار کم نمایند و از رقبای خارجی خود سبقت بگیرند. برند پروفیل های upvc فربد نیز از جمله این تولید کنندگان خوب داخلی می باشد.
جهانپور : upvc فربد
14 6
این برند پنجره دو جداره upvc به نظر من عالی هستش. من خودم ساختمان ساز هستم و از کیفیت محصولات upvc شرکت فربد واقعا راضی ام
مدیریت : پاسخ
11 8
سپاس که نظرتون را با سایت upvc به اشتراک گذاشتید
م : کار و تجارت فربد از بهترین های upvc در ا ...
8 3
به نظر من این شرکت و اعضاء اون از بهترین تولید کننده های پنجره دوجداره و پروفیل یو پی وی سی در ایران هستن. اسم شرکتشون هم کار و تجارت فربد هست.
مدیریت : پاسخ
7 2
سپاس از به اشتراک گذاشتن نظرتون با سایت یو پی وی سی
کاووس پاک سرشت : در خصوص کیفیت پروفیل
7 2
با سلام . با توجه به کیفیت خوب پروفیل کارخانه فربد و از آنجائیکه بنده چند ساله کارگاه درب و پنجره upvcدارم قصد دارم از این به بعد از پروفیل فربد استفاده نمایم
مدیریت : پاسخ
6 1
با سلام و درود و تشکر از اشتراک نظرتون با سایت upvcsite.ir
مهدی : کیفیت پروفیل
3 0
با سلام من بتازگی درب و پنجره های فربد روی ساختمونم نصب شده به نظرم از سایر برندها یه سر و گردن بالاتره.
مدیریت : پاسخ
2 1
سپاس از به اشتراک گذاشتن نظرتون درباره این برند پروفیل پنجره های یو پی وی سی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :