پروفیل upvc هافمن

10 / 10
از 4 کاربر

یکی دیگر از کمپانی های تولیدکننده ی انواع پروفیل، هافمن می باشد. شرکت هافمن که در چند سال متوالی توانسته است نشان رضایت مندی مشتری را از اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری را کسب نماید، یکی دیگر از تولید کنندگان پروفیل های upvc با کیفیت در ایران می باشد.

شرکت پروفیل upvc هافمن در سال 1386 تاسیس و شروع به کار نموده است و در طی سالیان اخیر تبدیل به یکی از فعالترین شرکت های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی  در ایران شده است.

شرکت هافمن توانسته است با تکیه بر کادر مجرب و متخصص خود و دستگاه های تولید با کیفیت خود در سال 1387 اولین پروفیل های لاستیک دار  و اولین پروفیل های سری 70 ( 5 کانال ) را تولید نماید؛ که این جزء یکی از افتخارات این شرکت پروفیل سازی در ایران می باشد.

ارسال نظر

سلیمانی : پنجره دوجداره هافمن
5 2
چقد خوب و موثر برند پنجره های دو جداره upvc هافمن تبلیغات داره میکنه. کارشون و محصولاتشون به نظر من هم بدک نیست . کلا رقابت خوبی دارند تمام این برندهایی که نوشتید و صنعت upvc در ایران شاهد کسایی هست که دارن عالی و بر محور کیفیت رقابت می کنند.
مدیریت : پاسخ
4 1
سپاس و درود بر شما . نظر واقعا خوب و از روی آگاهی بود که معلوم است شناخت کافی دارید در صنف upvc و شاید هم خودتون فهالیت می کنید در زمینه ساخت پنجره دوجداره upvc !!!
صالحی : بهترین upvc به نظر من
3 3
به نظر من بهترین پنجره دوجداره در ایران هافمن. همچنین بهترین upvc را در ایران کارخانه یو پی وی سی هافمن تولید می کند. البته این نظر شخصی من است که چند ساله دارم کار ساخت و ساز انجام میدم و با تمام برندهای upvc تقریبا کار کردم. البته واقعا همشون خوب هستن ولی نظر من این شد که هافمن بهتر از همشونه
مدیریت : پاسخ
1 2
سپاس که نظرتون و تجربه تون را درباره پروفیل upvc هافمن ، با ما و سایر دوستان به اشتراک گذاشتید.
صفایی : خدمات بد پس ازفروش
0 2
باسلام،بعداز کلی تحقیق برند هافمن راانتخاب کردم ،ولی خدمات پس ازفروش بسیاربدی دارد،ازوقتی پنچره دوجداره هافمن گذاشتم بهنصابش می گم موقعی که باد می آید صدای بدی می دهد،یک روز دیگر باران می آد زنگ میزنم تشریف میآورند چسب آکواریوم می دهد می گه وقت ندارم خودت بزن،حالا که یکی ازپنچره هاقفل نمی شه به فروشگاه مراجعه می کنم می گه نصاب می رسانم اگه شما دیدی ماهم دیدم،حیف همچین برندی با نصاب عالی درضمن گفتند ضمانت نامه کتبی می دهند بعد کار که تمام پولشان راگرفتند گفتند ما ضمانت نانه کتبی نمی دهیم،برندی مثل هما رشتر بابیمه ایران ضمانت نامه 10ساله کتبی می دهد ولی برند هافمن نه چراباتشکر
مدیریت : پاسخ
3 1
از لحاظ کیفیت محصول برندها همه استانداردهای لازم را دارند اما این مشکل برای مرحله نصب به بعد می باشد. امیدواریم مسئولین این تولید کنندگان خوب کشور به این موارد در نصب پنجره های دوجداره ساخته شده با پروفیل آن کارخانه اهمیت بدهند، تا بد نامی حاصل تولید کننده نشود. راه اندازی مراکز مجاز و مورد تایید برای ساخت و نصب پنجره + نظارت خوب می تواند راه حل مناسبی برای تولید کنندگان پروفیل upvc باشد که ما پیشنهاد می دهیم.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :