نمایشگاه درب و پنجره 95

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 22 فروردین 1395 در ساعت 14 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

هشتمین نمایشگاه صنعت درب و پنجره و صنایع وابسته از تاریخ 5 / 11 / 95  الی 8 / 11 / 95  در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

اگر شما در صنایع مربوط به ساخت درب و پنجره مشغول به فعالیت هستید، نمایشگاه درب و پنجره  فرصت مناسبی برای آشنا شدن با تکنولوژی های روز و همچنین ایجاد ارتباط با همکاران خود می باشد.

همچنین تعداد زیادی بازدید کننده نیز در نمایشگاه درب و پنجره حضور دارند که این موضوع بستر مناسبی برای تبلیغات شما نیز می باشد. شما می توانید در این نمایشگاه مدل های پنجره های دو جداره upvc و کیفیت پروفیل های upvc خود را با بازدید کنندگان معرفی نمایید.

اگر قصد حضور در نمایشگاه درب و پنجره 95 را به عنوان غرفه دار و یا اسپانسر و تبلیغ کننده دارید، می توانید مراتب حضور خود را از طریق شماره نمایشگاه بین المللی تهران (  21919-021 ) پیگیری نمایید.

ساعت بازدید از نمایشگاه درب و پنجره از  9 صبح الی 17 بعد از ظهر می باشد؛ همچنین بازدید از نمایشگاه درب و پنجره برای عموم مردم آزاد و رایگان است.

آدرس محل برگزاری نمایشگاه درب و پنجرهتهران - بزرگراه چمران - محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران

 نمایشگاه درب و پنجره

لطفا خبر و تاریخ نمایشگاه درب و پنجره را با دوستان خود به اشتراک بزارید و لینک این صفحه را در شبکه های اجتماعی خود کپی نمایید تا آنها نیز از زمان برگزاری نمایشگاه با خبر شوند. اطلاعیه نمایشگاه های سال های بعد در صنعت درب و پنجره از طریق وب سایت upvcsite.ir حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

بیتا : درب وپنجره
8 0
سایت بسیار خوبی دارید ممنون
مدیریت : پاسخ
8 0
سپاس
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

ارسال نظر

بیتا : درب وپنجره
8 0
سایت بسیار خوبی دارید ممنون
مدیریت : پاسخ
8 0
سپاس
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :